KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16196174
nr 1619 6174
Blandteknik
Adolf Hallman (1893-1968), . Signerad, porträtt, 26x16 cm, yttermått inklusive ram: 60x50 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 maj 2024
kl 20:09:01
8/5 00:09:53
13/5 19:10:54
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor